Güncel

İSMETPAŞA MAHALLESİNDE KAPSAMLI ÇALIŞMA

Yalova Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler İsmetpaşa Mahallesinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; İsmetpaşa Mahallesi Tufan Sokakta parke, tretuvar ve kaldırım çalışmaları yaparken, Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağı ekipler ise Rasim Koçal Caddesinde ve ara sokaklarında yıkama gerçekleştirdi. Ayrıca kaldırımlarda bulunan yabani otların temizliği,konteynerler yıkaması da yapıldı.

Belediye Başkanı Vefa Salman’ın vermiş olduğu 14 Mahallemize eşit hizmet sözü ile çalışmalarına devam ettiklerini belirten ekipler; “Her iki müdürlüğümüzün sürdürmüş olduğu çalışmaları 14 mahallemize yayarak devam ettiriyoruz. İsmetpaşa Mahallesi Tufan Sokakta parke, tretuvar ve kaldırım çalışmalarına başlamış olup kısa sürede bitireceğiz. Ayrıca İsmetpaşa Mahallesinde kapsamlı bir temizlik çalışması başlattık. Mahallemizin tüm ana arter ve ara sokaklarında detaylı bir temizlik yaptık. Süpürme, yıkama ve yabani ot temizliğinin yanı sıra konteynerlerde ilaçlı sularla dezenfekte edildi.

Daha Fazla Göster

Bir Cevap Yazın :

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: